Doniczka COUBI potrójna stojąca na zioła

25,99 zł
Brutto

W doniczkach można tworzyć wielokolorową kaskadę z kwiatów, warzyw, przypraw i innych roślin w ciągu całego roku.

Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Doniczka COUBI potrójna stojąca na zioła

3-częściowy komplet doniczek o ciekawych kształtach, które można albo traktować jako 3 niezależne donice, albo jako jedną donicę złożoną z 3 poziomów, co, w połączeniu z roślinami, wygląda bardzo efektownie.

Donice, tak jak cała kolekcja Coubi, zostały wykonane z bardzo dobrego jakościowo surowca, jakim jest polipropylen. Zastosowana zaś przy ich produkcji technologia pozwoliła na utworzenie atrakcyjnej wizualnie powłoki metalicznej lub ceramicznej.

Donice są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz do -30 stopni Celsujsza, promieniowanie słoneczne czy opady śniegu, dlatego z powodzeniem może być wykorzystana nie tylko w wewnętrznych, ale także w ogrodowych aranżacjach. Trwałość i odporność na pęknięcia oraz złamania zapewnia im specjalna powłoka.

Doniczka w zestawie zawiera:

1 podstawkę

3 doniczki

3 wkładki nawadniające

 Każda donica wyposażona jest w wkładkę nawadniającą, która umożliwia pobór odpowiedniej ilości wody przez rośliny. W doniczkach można tworzyć wielokolorową kaskadę z kwiatów, warzyw, przypraw i innych roślin w ciągu całego roku.

DKN3003
2 Przedmioty

Opis

Pojemność
9 l
Wysokość
29,5 cm
Szerokość
29,5 cm
Długość
38 cm

No customer reviews for the moment.

16 innych produktów w tej samej kategorii: