Wisząca potrójna doniczka na zioła COUBI z łańcuszkiem

37,79 zł
Brutto

W doniczkach można tworzyć wielokolorową kaskadę z kwiatów, warzyw, przypraw i innych roślin w ciągu całego roku.

Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wisząca potrójna doniczka na zioła COUBI z łańcuszkiem

Składający się na jedną donicę 3-częściowy komplet doniczek o ciekawych kształtach, które można zawiesić za pomocą dołączonego do zestawu łańcuszka. Całość złożona z 3 poziomów i skomponowana z roślinami wygląda bardzo efektownie. Każda z 3 części zestawu może jednak stanowić również odrębną niezależną doniczkę.

Donice, tak jak cała kolekcja Coubi, zostały wykonane z bardzo dobrego jakościowo surowca, jakim jest polipropylen. Zastosowana zaś przy ich produkcji technologia pozwoliła na utworzenie atrakcyjnej wizualnie powłoki metalicznej lub ceramicznej.

Donice są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak mróz do -30 stopni Celsujsza, promieniowanie słoneczne czy opady śniegu, dlatego z powodzeniem może być wykorzystana nie tylko w wewnętrznych, ale także w ogrodowych aranżacjach. Trwałość i odporność na pęknięcia oraz złamania zapewnia im specjalna powłoka.

Zestaw zawiera:

1 Podstawkę

3 Doniczki

3 Wkłady nawadniające

1 Łańcuch

Każda donica wyposażona jest w wkładkę nawadniającą, która umożliwia pobór odpowiedniej ilości wody przez rośliny. W doniczkach można tworzyć wielokolorową kaskadę z kwiatów, warzyw, przypraw i innych roślin w ciągu całego roku.

DKN300W
1 Przedmioty

Opis

Wysokość
38 cm
Szerokość
29 cm
Długość
29 cm

No customer reviews for the moment.

16 innych produktów w tej samej kategorii: