Biopon - mikoryza do iglaków 250 ml

24,60 zł
Brutto

Mikoryza do iglaków: tui, cyprysów, jodeł, świerków itp.

Ilość

Biopon - mikoryza do iglaków 250 ml

Mikoryza jest zjawiskiem naturalnym i powszechnie spotykanym w przyrodzie. Występowanie grzybni w systemach korzeniowych roślin zauważono u niemal 90% roślin żyjących w naturalnym środowisku. Wyniki badań dowodzą, że mikoryza występuje od setek milionów lat i to właśnie grzyby umożliwiły roślinom opanowanie środowiska lądowego.

 

Rośliny hodowlane i sadzone przez człowieka są pozbawione swoich naturalnych sprzymierzeńców. Jednym z nich są grzyby mikoryzowe, które w naturalny sposób współistnieją z systemem korzeni roślin. Szczepionka dostarcza zarodniki grzybni, która rozrastając się zwiększa powierzchnię chłonną korzeni, zdecydowanie poprawiając kondycję roślin.

Szczepionka ekto-mikoryzowa dla iglaków. Odpowiednia dla wszystkich roślin iglastych, w tym: jałowców, tuj, świerków, sosen, jodeł, cedrów oraz modrzewi.

Zawiera wyselekcjonowane grzybnie ekto-mikoryzowe.

Preparat w postaci łatwego i wygodnego w użyciu proszku. Butelka z zakrętką umożliwia wielokrotne otwieranie i zamykanie oraz zabezpiecza przed wilgocią. Preparat nie musi być zużyty w całości po otwarciu opakowania.

Opakowanie 250ml

Wydajność: 5-12 roślin.

Wystarczy jedno zastosowanie w życiu rośliny.

6 Przedmioty

Opis

Pojemność
250 ml

No customer reviews for the moment.

3 innych produktów w tej samej kategorii: